آشنایی بیشتر با دکتر امید ابراهیمی

آشنایی بیشتر با دکتر امید ابراهیمی

این مقاله در زمینه آشنایی بیشتر با دکتر امید ابراهیمی می باشد. دکتر امید ابراهیمی متولد سال 1351  ، در سال 1377 از دانشگاه علوم پزشکی تهران ، مدرک پزشکی عمومی خود را دریافت کرد. در سال 1383 به عنوان رتبه اول بورد تخصصی گوش و حلق و بینی ، از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی فارغ التحصیل شد. شرکت در دوره های متعدد جراحی زیبایی بینی و صورت ، و انجام بیش از 4 هزار عمل بینی ، از سوابق کاری دکتر ابراهیمی می باشد.

معرفی بهترین جراح بینی دکتر امید ابراهیمی

 

 

چرا دکتر امید ابراهیمی از بهترین جراحان بینی است ؟

 دانش بالا و تراز اول کشوری

دکتر امید ابراهیمی در سال 69 ، با رتبه تک رقمی 6 در دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته و در سال 1379 ، دوره تخصص جراحی گوش حلق بینی ، را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شروع و با رتبه 1 در سال 83 فارغ التحصیل شدند. شرکت در دوره های متعدد جراحی زیبایی بینی ، و صورت و دریافت مدارک متعدد ، از امتیازات ایشان  می باشد.​

تجربه بالا

انجام بیش از 5 هزار عمل جراحی تا سال 96 در طول 14 سال سابقه جراحی ، از امتیازات بالای دکتر ابراهیمی است. لازمه ی جراحی بینی وجود یک جراح با تجربه و دوره دیده است ، تا بتواند تکنیک های مناسب و متناسب برای هر بینی را اجرا کن د، صحت این کلام را با رضایت بیماران جراحی شده می توان دریافت نمود.

 اخلاق کاری

از بارزه و شهرت دکتر امید ابراهیمی وجدان کاری ، صداقت در کلام ، تلاش برای حفظ سلامت بیمار ، وجدان بالای کاری است. که صحت این مطلب را با مراجعه حضوری و مشاوره با دکتر امید ابراهیمی ، می توان دریافت کرد.ایشان هرگز منافع خود را بر بیمارانش ترجیح نمی دهد.​​

در واقع دکتر امید ابراهیمی ، بهترین جراح بینی است به خاطر این سه کلمه : علم – تجربه – اخلاق کاری.

تصاویر قبل و بعد از جراحی بینی گوشتی ، که توسط بهترین جراح بینی دکتر امید ابراهیمی انجام شده

آشنایی بیشتر با دکتر امید ابراهیمی

انتخاب جراحی که اورا می شناسید و به وی اعتماد دارید بسیار مهم است. برای انتخاب جراح بینی خوب شما می باید چندین سوال در جلسه شماوره از او بپرسید :

  • طول دوره بهبود
  • مراقبت های قبل از عمل
  • مراقبت های بعد از عمل
  • زمان مورد نیاز برای استراحت بعد از جراحی
  • تجربیات و جراحی های مشابه که دکتر انجام داده ، که این شامل دیدن عکسهای قبل و بعد ازعمل می شود.

بهترین جراح بینی تهران کیست ؟

دکتر امید ابراهیمی ، یکی ازحاذق‌ ترین جراحان بینی در تهران و ایران می باشد ، که به شکل کاملا علمی و تخصصی و همگام با متدهای روزه دنیا ، در جراحی های زیبایی فعالیت دارند. علم ، تخصص ، تجربه ، تعهد و وجدان کاری ، و همین طور توجه ویژه دکتر امید ابراهیمی ، به تنفس بیمار و کارکرد درست بینی از خصوصیات برجسته ایشان می باشد.

تصاویر قبل وبعد از جراحی بینی استخوانی ، که توسط بهترین جراح بینی تهران دکتر امید ابراهیمی انجام شده

آشنایی بیشتر با دکتر امید ابراهیمی

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button