تفاوت جراحی بینی گوشتی و استخوانی

 تفاوت جراحی بینی گوشتی و استخوانی

تفاوت جراحی بینی گوشتی و استخوانی در چیست ؟ شاید تا کنون برای شما عزیزان نیز سوال پیش آمده است ، که نحوه جراحی بینی در بینی های گوشتی با بینی های استخوانی یکسان است یا خیر ؟

تفاوت جراحی بینی گوشتی و استخوانی

با ما همراه باشید تا درباره تفاوت جراحی بینی گوشتی و استخوانی اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهیم.

انواع بینی ها

به بینی هایی که پوستی ضخیم ، غضروفی ضعیف و نوک پهنی دارند ، بینی گوشتی و به بینی هایی با پوستی نازک ، غضروفی محکم و قوز بر روی پل بینی ، بینی استخوانی گفته می شود.

همانطور که در مقالات قبلی نیز ذکر کردیم ، ضخامت پوست عامل اصلی تعیین کننده نتیجه جراحی زیبایی بینی می باشد.

طبق آمار به دست آماده افراد با بینی های استخوانی ، بیش از افراد با بینی های گوشتی ، از نتیجه عمل بینی راضی بوده اند ؛ زیرا پوست این نوع بینی ها نازک و غضروف آن ها محکم می باشد. به همین دلیل می توان به راحتی بینی را به نتیجه مورد نظر بیمار تغییر داد.

تشخیص بینی گوشتی

تشخیص بینی های گوشتی از بینی های استخوانی ، کاری بسیار آسان می باشد. به گونه ای که حتی شما عزیزان می توانید با چشم خود آن ها را شناسایی کنید.
بینی های گوشتی همانطور که از اسم آن نیز مشخص است ، گوشتی هستند و نوکی پهن دارند ، و میزان چربی پوست در آن ها بیش از بینی های استخوانی است.

با استفاده از مواردی که در بالا نیز ذکر کردیم ، می توانید این دو نوع بینی را از یکدیگر تشخیص دهید ، و تفاوت جراحی بینی گوشتی و استخوانی را متوجه شوید.

اغلب افرادی که بینی گوشتی دارند ، جهت برطرف کردن پهنی نوک بینی ، برای جراحی زیبایی بینی اقدام می کنند.

 

 

بینی غضروفی چیست ؟

نام دیگر بینی های استخوانی ، بینی غضروفی می باشد. به دلیل استخوانی بودن و وجود قوز بر روی پل این نوع بینی ها ، اینگونه نام گذاری شده اند.
پوست بینی های غضروفی به حدی نازک است ، که می توان در صورت وجود شکستگی در استخوان یا غضروف بینی ، آن را به راحتی مشاهده یا لمس کرد.

بهترین جراح بینی گوشتی

دکتر امید ابراهیمی ، جراح گوش و حلق و بینی ، یکی از بهترین جراحان بینی تهران می باشند ، که در این زمینه ها تجربه و مهارت بسیاری دارند.
شما عزیزان می توانید با دکتر ابراهیمی یک جلسه مشاوره داشته باشید ؛ در این جلسه مشاوره درباره نحوه جراحی بینی ، و این که آیا بینی شما به جراحی زیبایی بینی نیازی دارد یا خیر ، صحبت می شود. همچنین تفاوت جراحی بینی گوشتی و استخوانی ، را به خوبی درک می کنید.

توسط این جلسه می توانید از مراقبت های بعد از عمل بینی ، قبل و هزینه عمل بینی اطلاعاتی به دست آورید.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button