جراحی برجسته کردن گونه

جراحی برجسته کردن گونه

جراحی برجسته کردن گونه : برجسته کردن گونه امروزه به عنوان یکی از معیارهای جوانی و زیبایی چهره در نظر گرفته می شود. در افرادی که گونه های تو رفته و صاف دارند می توان با استفاده از این روش اقدام به برجسته کردن قوس گونه و در نتیجه افزایش زیبایی چهره نمود.

البته در افرادی که برآمدگی گونه نرمالی دارند نیازی به افزایش این برآمدگی نیست و جراحی برجسته کردن گونه در این افراد موجب ایجاد ظاهری غیر طبیعی می شود.

درباره برجسته کردن گونه

جراحی برجسته کردن گونه را می توان به تنهایی یا همراه با عمل های زیبایی دیگر مانند عمل رینوپلاستی انجام داد که تحت بیهوشی عمومی یا بی حسی موضعی قابل انجام است.

پس از عمل بینی ، تورم در ناحیه صورت وجود دارد که بر طرف شدن کامل آن ممکن است تا ۳ ماه طول بکشد. رعایت بهداشت دهان و دندان و استفاده به موقع از آنتی بیوتیک تجویز شده در بهبود سریع و پیشگیری از عفونت ضروری است.

جراحی برجسته کردن گونه

بهترین جراح برجسته کردن گونه

دکتر امید ابراهیمی یکی از با تجربه ترین جراحان در زمینه زیبایی هستند که می توانند در این امر به شما کمک کنند.

نتایج جراحی های زیبایی که دکتر ابراهیمی تاکنون برای بیماران به وجود آورده اند در قسمت گالری سایت و اینستاگرام ایشان وجود دارد که در صورت علاقه مندی می توانید آن ها را مشاهده کنید.

جراحی برجسته کردن گونه

پروتز های گونه یکی از بهترین راه ها برای جراحی برجسته کردن گونه می باشند که جراحان زیبایی بسیاری در این زمینه از آن استفاده می کنند. این پروتز ها از ماده ای به نام سیلیکون تشکیل شده اند که هیچ نوع مشکلی پس از درمان برای افراد به وجود نخواهد آورد.

پروتز های سیلیکونی در حجم های متفاوت وجود دارند و استفاده از آن نتایج ماندگاری برای افراد به وجود می آورد.

انتخاب هر یک از انواع پروتز ها به آناتومی صورت بیمار و نظر و نتیجه مورد نظر وی بستگی دارد.

در فرآیند جراحی توسط یک برش که در محل مورد نظر ایجاد می شود این پروتز در محل مناسب جایگذاری و تثبیت می شود.

عوارض جراحی برجسته کردن گونه

با اینکه احتمال بروز عارضه در این نوع از عمل زیبایی بسیار محدود است اما ممکن است عوارضی مانند عفونت ها اتفاق بیفتد که با مصرف دارو های تجوز شده پزشک و رعایت برخی نکات بهبود پیدا می کنند.

هزینه جراحی برجسته کردن گونه

قیمت پروتز گونه یکی از مواردی است که در جلسه مشاوره مطرح می شود. این هزینه به دلیل متنوع بودن انواع پروتز ها تا حد بسیاری به انتخاب بیمار و نتیجه دلخواه وی وابسته است.

 دکتر امید ابراهیمی – بورد تخصصی گوش و حلق و بینی

جراحی زیبایی بینی و صورت

عمل بینی – عمل جراحی بینی

پاسخ

14 − هفت =

Call Now Button