18 May

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی یکی از سخترین انواع جراحی زیبایی بینی می باشد. بینی افراد بر اساس ضخامت پوست نیمه تحتانی ، به دو گروه استخوانی و گوشتی تقسیم می شود. مشخصات بینی افراد بر اساس ضخامت پوست نیمه تحتانی ، به دو گروه استخوانی و گوشتی تقسیم می شود. مشخصات بینی گوشتی عبارت است از ضخیم بودن پوست ناحیه نوک بینی ، مشهود بودن منافذ پوستی ، ضخیم بودن عرض پره های بینی ، بزرگی نوک بینی ، بلندی ارتفاع پره های بینی از نمای کناری و در کل پهن بودن نیمه تحتانی بینی از نمای روبرو .
برخلاف پوست ضخیم در این افراد غضروفهای اسکلتی پره های بینی ضعیف و نازک هستند .البته در افراد مختلف درجات متفاوتی از معیارهای گوشتی بودن وجود دارد.
تکنیک جراحی زیبایی بینی های گو شتی با بینی های استخوانی متفاوت است. در بینی گوشتی هدف تقویت اسکلت غضروفی بینی ، به منظور ایجاد فشار بر روی پوست ضخیم و ایجاد بینی باریک تر و خوش فرم تر می باشد. پهنای بینی را می توان با کوچک کردن عرض پره های بینی از کنار کاهش داد. هرچه میزان گوشتی بودن بینی اولیه کمتر باشد نتیجه بعد از عمل بینی، بهتر خواهد بود . ولی تقریبا همه بینی های  گوشتی را می توان با بکاربردن تکنیک های صحیح جراحی بهبود بخشید. البته ذکر این نکته ضروری است که افراد دارای بینی گوشتی باید انتظار منطقی و واقع بینانه از نتیجه جراحی زیبایی داشته باشند و با هدف بهبود تا حد امکان با توجه به نوع بینی گوشتی خود تصمیم به عمل بگیرند.
نکته دوم این که افراد دارای بینی گوشتی اکثرا دارای اسکلت درشت تری در صورت خود بوده و اجزای صورت درشت تری دارند . بنابراین بهبود نسبی در شکل بینی ظاهر متناسبی به صورت آنها خواهد داد . دکتر امید ابراهیمی بهترین جراح بینی با تجربه بیش از 14 سال در عمل جراحی بینی و انجام موارد بسیار جراحی بینی گوشتی،  توانسته است رضایت فراوانی از عمل جراحی بینی زیبایی به وجود آورده و لبخند رضایت آنها را شاهد باشد.

تصویر قبل وبعد از جراحی بینی گوشتی که توسط بهترین جراح بینی دکتر امید ابراهیمی انجام شده:

جراحی بینی گوشتی جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی

درباره نویسنده

دکتر ابراهیمی
دکتر امید ابراهیمی جراح پلاستیک صورت، جراح زیبایی بینی، متخصص گوش و حلق و بینی

پاسخ

1 × چهار =