جراحی پلاستیک بینی

جراحی پلاستیک بینی چیست ؟

جراحی پلاستیک بینی ، امروزه مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته به طوری که به جرات می توان گفت که این جراحی پرطرفدار ترین جراحی زیبایی است و افراد با جنسیت و سنین مختلف قصد انجامش را دارند ؛ دلیل اینکه جراحی زیبایی بینی تا این حد مورد توجه قرار گرفته ، تاثیر گذاری بسیار بالای بینی در صورت است ؛ در واقع به دلیل اینکه بینی در مرکز قرار داشته و تنها عضو برجسته صورت می باشد ، تناسبات صورت را تحت تاثیر قرار داده و کوچک ترین ایراد آن در تقارن و زیبایی چهره موثر است.

در جراحی پلاستیک بینی ، هر گونه ایراد ظاهری یا عملکردی بینی بر طرف می شود و با ایجاد تقارن و تناسب میان بینی و سایر اجزای صورت ، زیبایی و اعتماد به نفس افراد را افزایش می دهد.

جراحی پلاستیک بینی

انتخاب جراح بینی خوب

عوامل مختلفی در نتیجه مطلوب جراحی پلاستیک بینی تاثیر گذار هستند که یکی از مهم ترین آن ها ، انتخاب یک جراح بینی خوب و با تجربه است ؛ افرادی که قصد انجام این جراحی را دارند ، باید به خوبی برای انتخاب جراح خود تحقیق کنند.

یکی از مهم ترین عواملی که به شما در انتخاب جراح بینی خوب کمک می کند ، مشاهده نمونه کارهای ایشان است ؛ با مشاهده نمونه کارهای پزشک می توانید میزان مهارت وی را مورد بررسی قرار دهید و ببینید در کدام نوع جراحی بینی تسلط بیشتری دارد.

برای این کار می توانید به گالری تصاویر سایت پزشک یا صفحات مجازی ایشان همچون اینستاگرام مراجعه نمایید ؛ البته مراجعه حضوری به مطب نیز از اهمیت بیشتری برخوردار است ؛ چرا که می توانید علاوه بر مشاهده کارهای پزشک ، با بیماران هم صحبت شوید و میزان رضایت آن ها از جراحی را بسنجید.

جناب دکتر امید ابراهیمی ، متخصص گوش حلق و بینی و جراح بینی تهران ، از پزشکان حاذق در زمینه عمل بینی هستند و بهترین نتایج را برای بیماران خود به ارمغان آورده اند.

به افرادی که قصد انجام جراحی بینی دارند پیشنهاد می شوند که با مطب جناب دکتر تماس بگیرند و برای خود وقت مشاوره تعیین کنند.

هزینه جراحی پلاستیک بینی

به طور کلی هزینه این جراحی به عوامل و فاکتورهای مختلفی بستگی دارد ؛ در حقیقت باید ابتدا بینی توسط جراح بینی معاینه شود و هزینه نهایی پس از بررسی میزان ایرادات بینی مشخصص گردد.

انواع بینی

بینی های اولیه شامل دو دسته استخوانی و گوشتی می شوند ؛ اینکه بینی جزو کدام دسته باشد ، به میزان ضخامت پوست بستگی دارد.

بینی های استخوانی پوست نازکی داشته و استخوان محکمی دارند ؛ اما پوست بینی های گوشتی ضخیم تر است و غضروف بینی از استحکام پایینی برخوردار می باشد.

یکی دیگر از وجه تمایز این دو نوع بینی در این است که بینی استخوانی بهترین نوع بینی برای عمل بوده و می توان آن را به انواع فرم های طبیعی ، فانتزی و نیمه فانتزی جراحی کرد ؛ اما بینی گوشتی تنها برای جراحی بینی طبیعی مناسب می باشد.

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

دکتر امید ابراهیمی

جراح و متخصص گوش و حلق و بینی

نظرات

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات