جراحی برجسته کردن چانه

جراحی برجسته کردن چانه

جراحی برجسته کردن چانه : یکی از معیارهای زیبایی صورت داشتن چانه محکم و زاویه دار و متناسب با سایر اجزای صورت می باشد.

طبق معیارهای زیبایی شناسی صورت، برجستگی چانه باید در موازات  برجستگی لب تحتانی باشد. در صورتی که پیش آمدگی چانه کمتر از مقدار یاد شده باشد ثلث پایینی صورت ضعیف و نامتناسب به نظر می رسد.

این نقص را می توان با عمل جراحی برجسته کردن چانه توسط پروتز اصلاح نمود. بیشترین پروتزی که برای این منظور مورد استفاده قرار می گیرد پروتز سیلیکون است. این پروتز سالهاست که برای تقویت چانه و گونه مورد استفاده قرار گرفته و مفید و کم ضرر بودن آن به اثبات رسیده است.

 

برجسته-کردن چانه

 

برجسته کردن چانه

برخی از عموم به زیبایی و تناسب میان اجزای صورت اهمیت بسیاری می دهند و همین امر موجب زیبایی و جذابیت در آن ها شده است. برجسته کردن چانه یکی از روش های زیبایی می باشد که امروزه کاندیدای خاص خود را دارد.

برخی دیگر از عموم برای بهبود وضعیت ظاهری چانه تصمیم به انجام جراحی برجسته کردن چانه می گیرند.

این جراحی همانطور که در بالا ذکر کردیم با پروتز گذاری در ناحیه چانه انجام می شود. این پروتز ها از موادی تهیه می شوند که با بدن سازگار هستند و عارضه ای پس از جراحی برای فرد به وجود نمی آورند.

بهترین جراح زیبایی

دکتر امید ابراهیمی یکی از بهترین جراحان زیبایی در تهران می باشد که در زمینه برجسته کردن گونه و چانه و دیگر جراحی های زیبایی تجربه های فراوانی دارند.

اگر از کاندیدای انجام چنین جراحی های زیبایی هستید می توانید از طریق شماره هایی که در سایت وجود دارند برای هماهنگ کردن یک جلسه مشاوره با دکتر ابراهیمی ، تماس بگیرید.

کاندیدای انجام جراحی برجسته کردن چانه

  • افرادی برای این جراحی زیبایی مناسب هستند که از نظر فیزیکی در سلامت کامل باشند.
  • انتظار واقع بینانه ای از جراحی داشته باشند.
  • افرادی که چانه شان عقب رفتگی دارد و از این امر ناراضی هستند.

هزینه جراحی برجسته کردن چانه

عوامل متعددی وجود دارند که بر روی هزینه عمل چانه تاثیر مثبت می گذارند.

لازم به ذکر است که این هزینه برای هر فردی متفاوت است به همین دلیل اگر قصد آگاهی دقیق از این هزینه را دارید بهتر است با شماره هایی که در سایت وجود دارند تماس بگیرید.

 

 

 دکتر امید ابراهیمی – بورد تخصصی گوش و حلق و بینی

جراحی زیبایی بینی و صورت

عمل بینیعمل جراحی بینی

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button